PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA NR 2

Aktualności.

Szanowni Państwo,

1.Przed wizytą w Poradni prosimy o zapoznanie się z procedurą przyjmowania interesantów w czasie pandemii koronawirusa. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce W pierwszej kolejności przeprowadzamy wstępną konsultację z rodzicem (bez dziecka), podczas której analizuje się zgłaszany problem i przeprowadza szczegółowy wywiad, a w razie potrzeby ustala się termin badania/konsultacji dla dziecka lub ucznia. Z konsultacji mogą korzystać również nauczyciele i szkolni specjaliści.Wizyta w poradni odbywa się po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym - godziny konsultacji telefonicznych wraz z numerami kontaktowymi do poszczególnych specjalistów znajdują się w zakłace

2. Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowanie objęciem dziecka pomocą psychologiczno-pedagogiczną w formie zindywidualizowanej ścieżki kształcenia przygotowaliśmy szczegółowe informacje dotyczące procedury wydawania opinii w tej sprawie - w zakłądce Zindywidualizowana ścieżka kształcenia. 

3. Cały czas uzupełniamy bazę artykułów dla rodziców i nauczycieli, które zawierają ciekawe opracowania i wskazówki do pracy z dzieckiem. Znajdziecie je Państwo w zakładce LINKI, serdecznie zachęcamy do zapoznawania się z nimi. 

4. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy specjalistów Poradni na rok szkolny 2020/21 - dostępna w zakładce Oferta.

Zapraszamy!